DELFIN TARNÓW

Szukaj

W dniach 9-13 wrzesień 2020 roku odbyła się we Wrocławiu Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w strzelectwie sportowym.

Ognisko TKKF DELFIN w Tarnowie reprezentowali: Angelika Szczerba i Michał Polak.

Na co dzień uczennica Technikum w Zespole Szkół Budowlanych oraz uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.

Podopieczni trenera Kazimierza Kacera oraz Barbary Brożek.

W Mistrzostwach Polski w konkurencji MIX w pistolecie pneumatycznym Angelika i Michał w kwalifikacjach zajęli 6 miejsce i zakwalifikowali się do ścisłego finału.

Do walki o medale wystartowało 24 zespoły. W finale drużyna z Delfina zajęła 8 miejsce.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencji pistolet pneumatyczny juniorek młodszych wystartowała Angelika Szczerba. Angelika wystrzelała 453 punkty i zajęła wysokie 6 miejsce na 47 startujących.