DELFIN TARNÓW

Szukaj
Angelika Szczerba i Michał Polak z TKKF Delfin Tarnów zwyciężyli w konkurencji mix w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego juniorów młodszych podczas odbywających się we Wrocławiu Ogólnopolskich Zawodów o Puchar Prezesa PZSS. Zawody te były eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Do rywalizacji w tej konkurencji przystąpiło 16 zespołów. W eliminacjach Angelika i Michał zajęli 6 miejsce z wynikiem 529 punktów co dało im awans do finału. W dwuseryjnym finale, do którego awansowało osiem najlepszych ekip eliminacji, tarnowianie w pierwszej serii zdobyli 186 pkt., co było najlepszym wynikiem (taki sam rezultat uzyskał mix Gwardii 2 Zielona Góra). W drugiej, o jeden punkt lepsi od nich okazali się wprawdzie reprezentanci Dragona Siedlce, w łącznej klasyfikacji triumfowali jednak Angelika Szczerba i Michał Polak, zdobywając 368 pkt. Drugie miejsce zajął Dwór Grunwaldzki Poznań – 367 pkt., a trzecie Dragon Siedlce – 365 pkt.